Zábava, sport, vzdělání

Atletický stadion

Pokud máte alespoň trochu sportovního ducha, určitě vás potěší nový atletický stadion! Sportoviště disponuje běžeckým oválem, sprinterskými rovinkami, doskočištěm pro skok daleký a skok do výšky, hřištěm pro florbal i badminton a workoutové hřiště.

Více zde

Centrální náměstí Brumlovka

Příjemné atraktivní místo, kam lze zajít při polední pauze na oběd, odpolední kávu nebo večerní posezení s přáteli či kolegy. Místo pro sezónní trhy, hudební i divadelní představení a další doplňkové kulturní akce. Tak se zastavte!

Více zde

Fitness a wellness

Dostat se zpět do formy, relaxovat v sauně či vířivce, plavat v 25metrovém bazénu… To vše nabízí exkluzivní wellness a fitness Balance Club Brumlovka. Více informací naleznete na www.balanceclub.cz

Více zde

Mateřská školka

Pokud hledáte pro své děti od 3 do 6 let školku s rodinnou atmosférou, laskavý a důsledný přístup a dodržování křesťanských a obecně etických principů, můžete zvolit mateřskou školu Elijáš. Více informací naleznete na www.elijas.cz.

Více zde

Základní a střední škola

Cílem Základní školy Elijáš je poskytovat dětem kvalitní výchovu a vzdělání. Její předností je rodinná atmosféra, bezpečné prostředí, individuální přístup k dětem, hledání talentů a podpora zdravého životního stylu. Více informací naleznete na www.elijas.cz

Více zde

Společenské centrum

Společenské centrum Bethany nabízí pravidelné aktivity pro širokou veřejnost. Duchovní (studium Bible, ranní zamyšlení), zdravotní (přednášky, kurzy vaření), psychologické (semináře, setkání pro ženy) a kulturní (výstavy, koncerty, mini kino pro děti). Aktuální program naleznete na www.spolecenskecentrum.cz.

Více zde

Víceúčelové hřiště v létě i v zimě

Chcete si zahrát fotbal, florbal, basketbal, házenou nebo tenis? Ideální pro firemní turnaje a teambuildingy. V létě pod otevřeným nebem, v zimě v nafukovací hale. Provoz je celoroční. Více informací naleznete na www.viceucelove-hriste.webnode.cz.

Více zde

Parky a dětská hřiště

Baarův park, v blízkosti budovy Filadelfie, je ideálním místem pro venkovní oběd, odpolední piknik či práci s notebookem na lavičce nebo odpočinek při hře pétanque. V Parku Brumlovka si můžete užít příjemné odpoledne s dětmi, které se vydovádí na velkém dětském hřišti. Oba parky mají free Wi-Fi pokrytí.

Více zde

Knihobudky

Zpět ke čtení! Knihy nabízí zábavu i odpočinek. V lokalitě Brumlovka najdete dvě veřejné knihovny v podobě „KnihoBudek“. Zde si můžete zdarma vypůjčit knihu nebo naopak přinést ty, které chcete darovat. Budky najdete v Baarově paku a Parku Brumlovka.

Více zde