Často kladené dotazy

Kanceláře

Nabízíte prostory i pro menší společnosti?

Ano, prostory nabízíme od 30m2, a to jak obchodní, tak kancelářské. Nabídku naleznete na těchto stránkách v sekci Pronájmy.

Na koho se mám obrátit v případě zájmu o pronájem kanceláře?

Obraťte se, prosím, na náš obchodní tým – na telefonu +420 221 582 111 nebo na e-mail: info@passerinvest.cz.

Jaké firmy sídlí na Brumlovce?

Firmy nabízející své produkty a služby naleznete v sekci Obchody a služby, vybrané firmy pak na těchto stránkách v sekci Brumlovka - Nájemci.

Obchody

Ve kterých objektech Brumlovky se nacházejí obchodní prostory?

Obchody a služby najdete v pasážích budov Filadelfie, Brumlovka, Alpha, Beta, Budova B a Budova G. Volné obchodní prostory k pronájmu jsou k dispozici na těchto stránkách v sekci Pronájmy.

Je na Brumlovce prodejna potravin?

Ano, na Brumlovce najdete supermarket Albert v obchodní pasáži budovy FILADELFIE (nejvyšší budova v areálu). Dále je možné potraviny zakoupit v prodejně zdravé výživy MARANATHA v budově BRUMLOVKA.

Kde mohu zaparkovat, když potřebuji jen něco nakoupit?

Bezproblémové parkování pro veřejnost najdete na venkovních parkovištích a také v garážích budov DELTA, BRUMLOVKA, FILADELFIE a Budova G. Parkovné je 50 Kč za každou započatou hodinu (prvních 15 min. je zdarma) a o víkendu je parkování 10 Kč/hod.

Byty

Jaká je cena za pronájem bytu na Brumlovce?

Cena se odvíjí od velikosti nabízeného bytu. Sledujte, prosím, stránky Rezidenčního parku Baarova na www.baarova.cz.

Jsou ještě nějaké byty k prodeji?

Aktuální nabídku sledujte na www.baarova.cz.

Parkování

Je možné na Brumlovce parkovat zadarmo?

Ano, ale parkování zdarma je možné na15 min. (je určeno zejména pro vykládku a nakládku, a to jak na venkovních parkovištích, tak i v garážích) nebo po provozní době parkovišť. 

Kde najdu kryté veřejné parkoviště?

Kryté veřejné parkování je možné v budovách FILADELFIE, BRUMLOVKA, DELTA a Budova G

Ostatní

Je možné využít prostory Brumlovky (interiér, exteriér) pro natáčení, či focení?

Ano, ale pouze na základě předchozí dohody se zástupci marketingového oddělení společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. V případě zájmu pošlete, prosím, poptávku na e-mail: info@passerinvest.cz.

Jak se nejlépe dostanu na Brumlovku městskou dopravou?

Na Brumlovce provozujeme zdarma vlastní kyvadlovou dopravu pod označením BB1 a BB2. Ve všedních dnech Vás dopraví ze zastávky autobusu Budějovická přímo do stanice Brumlovka a zpět (více najdete v sekci kyvadlová doprava). Dále na Brumlovce zastavují tyto autobusy: 118, 124, 170 ve Vyskočilově ul. a 139 a 196 v Michelské ul. (zastávka Jemnická). A od metra Budějovická je Brumlovka vzdáleno jen 7 min. pěšky po ulici Vyskočilova.

Oragnizují se na Brumlovce nějaké společenské akce?

Ano, v průběhu roku zde probíhají různé společenské akce. Sledujte prosím tyto stránky, Instagram  nebo Facebook Brumlovka.