Benefit Klub Brumlovka

Vítejte v Benefit Klubu Brumlovka

Klub vznikl pro Vás, obyvatele a rezidenty žijící v lokalitě Brumlovky a jejím okolí. Přestože Brumlovku neustále rozvíjíme tak, aby nabízela příjemné prostředí pro život, po mnoha osobních setkáních jsme si uvědomili, že někteří z Vás netuší, co všechno Vám může tato lokalita nabídnout. A právě proto byl založen Benefit Klub Brumlovka.

Na základě zpětné vazby právě od Vás jsme připravili pro místní obyvatele řadu výhod. Díky členství v Benefit Klubu Brumlovka můžete využít například služeb wellness a fitness Balance Clubu Brumlovka za jedinečných podmínek, zvýhodněného parkování či si vybrat z nabídky volnočasových aktivit a kulturně-vzdělávacích událostí.

Proto neváhejte, zavolejte či napište a my Vás budeme obratem kontaktovat. Benefit Klub Brumlovka je tady pro Vás! Připravujeme také spoustu zajímavých akcí a novinek, o kterých pravidelně informujeme v rámci aktualit na webových stránkách www.brumlovka.cz či na sociálních sítích Brumlovky (FB a Instagram). Nově si také můžete stáhnout Aplikaci Brumlovka pro iOS a Android.