Hovory z Brumlovky - 26.5.

Hovory z Brumlovky - 26.5.

Každý měsíc si zveme lidi, kteří dle nás mají co říct a svůj pracovní či osobní život mají nějak spojený právě s Brumlovkou. Chceme pro Vás hledat inspiraci, pracovní i osobní hodnoty, rady, ale i představovat životní výhry a prohry.

Kdy: STŘEDA 26.5. 2021, od 18:00 hodin

Kde: ONLINE NA FB PROFILU BB CENTRUM

Jiná osoba, jiné téma, pokaždé na Brumlovce.

TENTO MĚSÍC:         ALŽBĚTA KRÁLOVÁ

Zakladatelka a Managing Partner firmy IPM Consulting, s.r.o., zakladatelka a politická konzultantka Institutu politického marketingu a zakladatelka a ředitelka Ženského byznysu. Ženský byznys si klade za cíl např. srovnávání podmínek na pracovním trhu a za 6 měsíců vzdělal zdarma 6 000 žen z celé České republiky. 

 Zkušenosti sbírala na vítězných kampaních v zahraničí, především ve Spojených státech amerických a ve Francii. Trendy a nástroje z vedení kampaní přenáší a adaptuje do českého prostředí, kde přispívá k jejich profesionalizaci. Za svoji práci získala čtyři profesní ocenění v České ceně za PR a v soutěži Young Lions. Cílem je profesionalizace a kultivace českého prostředí. Je absolventkou prestižního programu americké vlády - International Visitor Leadership Program (IVLP) a místopředsedkyní Českého klubu absolventů IVLP pod Velvyslanectvím USA v Praze.


Rozhovorem Vás bude provázet EDUARD FOREJT z Passerinvest Group.

Těšíme se na setkání s Vámi,

Marketingový tým, Passerinvest Group, a.s.


zobrazit všechny akce