Dětský den na Brumlovce - 1. 6. 2022

Dětský den na Brumlovce - 1. 6. 2022

Ve středu, 1. 6. 2022 jsme pro Vaše nejmenší připravili odpoledne plné zábavných atraktivit a soutěží o ceny! Skákací hrad, malování na obličej, modelování balónků nebo třeba nadýchanou a všemi milovanou cukrovou vatu. Program bude probíhat v obou parcích, kde si děti za všechny splněné úkoly mohou vybrat odměnu.

Pozn. Pro děti jsou mimo jiné připravené stanoviště s různými aktivitami. Nezapomeňte si tedy na jednom  z míst vyzvednout kartičku, zapojte děti do aktivit a pokud projdete všechna stanoviště tak děti mohou vyhrát sladkou odměnu.

Kdy: 1. 6. 2022, 13:00 – 19:00 

Kde: Baarův park (mezi ulicí Želetavská a Baarova), Park Brumlovka (ul. Za Brumlovkou)

Senioři dětem - nezapomeňte se v rámci tohoto dne zastavit na Náměstí Brumlovka (mezi 13. a  19. hod,), kde nadace Letokruh bude pořádat zajímavé aktivity pro malé i velké.

Těšíme se na Vás,

Marketingový tým, Passerinvest Group, a.s. 

Stáhněte si aplikaci Brumlovka do svého mobilu. Najdete zde akce, nabídky, jízdní řády, denní menu restauraci a kantýn a další praktické informace. Aplikace je již nyní dostupná přes pro operačními systémy IOS (Apple) i Android (Google Play) a samozřejmě je možné si ji stáhnout přes uvedené QR kódy. 

Organizátor akce, společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., bude na této akci pořizovat fotografický a audiovizuální záznam.


zobrazit všechny akce