Všechny vánoční dárky pro své blízké pořídíte na Brumlovce

Všechny vánoční dárky pro své blízké pořídíte na Brumlovce

Věděli jste, že se nabídka obchodů a služeb na Brumlovce vyrovná obchodnímu centru? Všechny dárky pro své blízké tak můžete pořídit pohodlně, bez front a davů, v okolí vaší kanceláře.

Dárky pro NI

Každou ženu jistě potěší pěkný šperk. Šperkařství JK Jitka Kudláčková nabízí limitovanou vánoční edici přívěsků s diamanty ve tvaru andělíčků. Předáte tak spolu s nimi lásku i prosbu o ochranu obdarovaného. Která žena by odmítla kvalitní péči o sebe sama – věnujte jí poukázku na krásu do kadeřnictví Bomton nebo Beauty Studia Radky Chválové. Profesionálové se postarají o její vlasy, nehty i pleť a dopřejí jí tak chvíli dokonalé relaxace. Milou dekorační drobnost pořídíte třeba ve stánku Květiny Romantika, a pokud nevíte, jestli se trefíte do vkusu, zachránit vás může dárková karta drogerie dm, která představuje mnoho možností výběru pro obdarovanou ženu.

Dárky pro NĚJ

Pánové určitě ocení kvalitní módu z butiku Anthony’s. Darovat můžete například poukaz na dobře padnoucí košili, nebo nějakou vyberte a v případě, že nesedne, vám ji po Vánocích vymění. Gentlemana odměňte luxusní péčí o vlasy a vousy v Adam’s Barbershopu, o jeho plechového miláčka se zase postará Automyčka Collection. Originálním dárkem může být také dárkový poukaz na služby čistírny We Hate Ironing, co šetří čas hlavně dámám. Není nad to mít vždy perfektně čisté a vyžehlené košile.

 Dárky pro GURMÁNY

Brumlovka disponuje pestrou paletou restaurací, do nichž můžete svým nejbližším nadělit poukaz na zážitkovou gastronomii. Hitem Instagramu je například nedávno otevřená vietnamská restaurace Dian. Oblíbeným dárkem je také poukaz do pizzerie Grosseto, jako gastronomický výlet za středomořskou kuchyní. Stejně tak si můžete nechat připravit dárkový koš s vínem a delikatesami v Bianco Rosso či Sommellerie, nebo dát přednost zdravé stravě z prodejny Maranatha. Milovníci kávy jistě ocení dárkový poukaz nebo balíček výběrových zrn přímo z pražírny v kavárnách Costa Coffee, Coffee Perk či Tlap’s Coffee. Vinaře zcela jistě potěší i domácí vinotéka ASKO až pro 190 lahví se speciálním prostorem pro přípravu vína i skla těsně před podáváním. A pokud byste chtěli někoho obdarovat něčím drobnějším, nebo si rádi sami zamlsali, doporučujeme lahodnou vánočku z řemeslné pekárny Zrno Zrnko.

 Dárky pro sport, relax & fun

Krok vedle neuděláte ani s dárky zaměřenými na sport a relaxaci. Svým blízkým můžete věnovat například Energii a zdraví, členství v exkluzivním fitness a wellness Balance Clubu Brumlovka, kde si zasportují a následně i odpočinou. Dostat se do kondice pomůže i nová metoda cvičení Body Express, která dovede při pouhých 20 minutách týdně dodat tělu dostatečné množství tréninku, aby bylo pevné, aktivní a spalovalo nežádoucí tuky. Poukazy na libovolnou částku nabízí centrum komplexní péče Roseta, kde si obdarovaný může vybrat z masáží nebo terapií, co v daný čas potřebuje nejvíce. Na zábavné hry v prostředí virtuální reality láká Avatar VR Park. Největší a svou nabídkou her a aktivit velmi unikátní zařízení otevírá na Brumlovce v polovině prosince. Radost však pod stromečkem můžete udělat nejen poukazem. Vodomilům přijdou vhod nejoblíbenější brýle plavců Cobra Ultra Swipe ze značkové prodejny arena a nové kolo pro svou ratolest pořídíte bez dlouhého čekání na dodání v bikeru. To má totiž kola skladem.

 
zobrazit všechny aktuality