Vířivka do každé kanceláře? Velký on-line průzkum Brumlovka začíná 31. 5.

Vířivka do každé kanceláře? Velký on-line průzkum Brumlovka začíná 31. 5.

Vážení a milí zaměstnanci firem sídlících zde na Brumlovce,

společnost Passerinvest Group, která stojí za správou a rozvojem této lokality, pořádá jednou za čtyři roky velký on-line průzkum mezi zaměstnanci firem sídlících v administrativních budovách na Brumlovce. Původní termín průzkumu byl plánován na rok 2020, ale vzhledem k pandemii jsme jej posunuli na tento rok, kdy se zdá, že se vše vrací do běžného společenského i pracovního života.

Termín:         Průzkum startuje 31. 5. a končí 24. 6. 2022

Elektronický odkaz na dotazník obdržíte prostřednictvím svého zaměstnavatele. Průzkum je zcela anonymní a vyplnění dotazníku nezabere více jak 20 min.

Pokud se k Vám náhodou stane, že odkaz na průzkum nedostanete, tak nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mail:  info@passerinvest.cz  a do předmětu napište Průzkum.

Zpětná vazba od Vás je důležitá. Cílem průzkumu je zmapování spokojenosti s lokalitou Brumlovka (dříve BB Centrum). V rámci průzkumu chceme zjistit, jak Vám zde vyhovuje vybavení budov, parkování, možnosti stravování, která gastronomická zařízení využíváte, jaké služby a obchody v lokalitě Vám vyhovují, co se Vám líbí a naopak, co třeba chybí apod. 

Výsledky: Technicky průzkum zajišťuje společnost STEM/MARK, která bude zpracovávat výsledky. Ty budou zveřejněny na těchto stránkách v průběhu léta.  

50 Kč na charitu za vyplněný dotazník a možnost výhry iPhone 13 Pro a dalších cen

Po vyplnění dotazníku jsme pro Vás připravili tipovací soutěž (nezávislou na průzkumu), ve které můžete vyhrát iPhone 13 Pro, Apple Watch S7, roční členství v Balance Clubu Brumlovka, lístky do O2 arény, pivní set AB InBev, sportovní set HP – zkrátka 35 skvělých výher.

To není vše. Za každý vyplněný dotazník firma Passerinvest Group pošle 50 Kč na charitativní projekt, který sami vyberete na konci dotazníku.  

Těšíme se na Vaše podněty,

Marketingový tým, Passerinvest Group, a.s. 
zobrazit všechny aktuality