Vánoční dárky z Brumlovky

Vánoční dárky z Brumlovky

Brumlovka nabízí spoustu možností, jak svým blízkým udělat na Vánoce radost. Najdete zde drobnosti pro kolegy, kreativní svět pro děti i větší pozornost pro vaše partnery.

Dárky pro NI

Žádnou ženu jistě neurazíte krásným šperkem z dílny JK Jitka Kudláčková. Tuto sezonu vedou strážní andělé, symbol ochrany, lásky a boží milosti, a šperky z kolekcí Kubistik nebo Viva Vision. S péčí o tělesnou schránku v podobě poukazů také nešlápnete vedle. O pleť a nehty se postarají v Radka Chválová Beauty Studiu, o vlasy pak v nově otevřeném kadeřnictví Lady Li. Novinkou na Brumlovce je i udržitelná móda z kvalitní biobavlny značky Meera Design, kde naleznete designové, ale hlavě funkční prádlo, šaty nebo kabátky. Kolegyním z práce zajisté udělá radost drobná či větší dekorace z Květin Romantika, a pokud si nejste jisti, zdali se trefíte do vkusu, vždy je zde možnost dárkové karty dm.

Dárky pro NĚJ

Pánové mohou ocenit novou kvalitní košili nebo módní doplňky z pánského butiku Anthony´s, vhodně jej doplní poukaz na služby čistírny We Hate Ironing (dámy, projednou ty košile nemusíte žehlit samy a můžete si udělat čas pro sebe). Péčí o plechové miláčka potěšíte každého majitele silných koní pod kapotou – Automyčka Collection nabízí několik mycích programů. Pro pány hračičky se zájmem o techniku a mechaniku je ideálním dárkem stavebnice LEGO® řady Technic z KITSTORE. Prohnat kola lze i legendárním vozům Ferrari Daytona SP3 či Bugatti Chiron. Zajímavým tipem můžou být značkové sluneční brýle, třeba tak oblíbené pilotky z Lens Optik, praktickým pak balíček vitamínů a výživových doplňků z Lékárny Lemon. A pokud potřebujete nějakou nenásilnou formou vzdělat svého muže o vlastním zdraví, vězte, že kniha Genitál, pro muže kapitál z urologické kliniky Urosanté je odlehčenou, vtipnou publikací na jinak celkem závažné téma.

Dárky pro GURMÁNY

Kdopak nemá rád dobré jídlo? Brumlovka disponuje pestrou paletou restaurací, do nichž můžete svým nejbližším nadělit poukaz na zážitkovou gastronomii. Požitek ze sdílení jídla i společných chvil nabízí moderní vietnamská restaurace Dian. Oblíbeným dárkem je také poukaz do pizzerie Grosseto, jako gastronomický výlet za středomořskou kuchyní. Milovníky české kuchyně a řemeslného hořkého moku potěší dárek z Turnovské pivnice. Stejně tak si můžete nechat připravit dárkový koš s vínem a delikatesami v Bianco Rosso či Sommellerie, nebo dát přednost zdravé stravě z prodejny Maranatha. Milovníci kávy jistě ocení dárkový poukaz nebo balíček výběrových zrn přímo z pražírny v kavárnách Costa Coffee, Coffee Perk či Tlap’s Coffee. Vinaře zcela jistě potěší i domácí vinotéka ASKO až pro 190 lahví se speciálním prostorem pro přípravu vína i skla těsně před podáváním. A pokud byste chtěli někoho obdarovat něčím drobnějším, nebo si rádi sami zamlsali, doporučujeme lahodnou vánočku z řemeslné pekárny Zrno Zrnko.

Dárky SPORT&RELAX

Krok vedle neuděláte ani s dárky zaměřenými na sport a relaxaci. Svým blízkým můžete věnovat například Energii a zdraví, členství v exkluzivním fitness a wellness Balance Clubu Brumlovka, kde si zasportují a následně i odpočinou. Dostat se do kondice pomůže i metoda cvičení Body Express, která dovede při pouhých 20 minutách týdně dodat tělu dostatečné množství tréninku, aby bylo pevné, aktivní a spalovalo nežádoucí tuky. Radost však pod stromečkem můžete udělat nejen poukazem. Vodomilům přijdou vhod nejoblíbenější brýle plavců Cobra Ultra Swipe ze značkové prodejny arena a nové kolo pro svou ratolest pořídíte bez dlouhého čekání na dodání v bikeru. To má totiž kola skladem. Dětem kromě LEGO® stavebnic z KITSTORE vykouzlí úsměv na tváři i vlastní ZOO, farma nebo prehistorická kolekce dinosaurů z obchůdku Mandala Montessori. A nezapomeňte na Papýrek, ti kromě balicího sortimentu a služeb nabízí širokou škálu produktů podporující kreativitu dětí i dospělých. 
zobrazit všechny aktuality