Moderní a inspirativní servisované pracovní prostory bez starostí. Zastavte se u nás ve FLEKSI

Moderní a inspirativní servisované pracovní prostory bez starostí. Zastavte se u nás ve FLEKSI

Servisované kanceláře, místa pro coworking a eventy jsou k dispozici všem zájemcům zde na Brumlovce - Budova B, budova Beta a další prostory se právě dokončují v ikonické budově Filadelfie. Za konceptem FLEKSI stojí český stavitel a investor společnost Passerinvest Group, která rozvíjí celou lokalitu Brumlovka.

FLEKSI koncept poskytuje firmám i jednotlivcům pronájem servisovaných kanceláří i jednotlivých pracovních míst, zasedacích místnosti i eventových prostor. FLEKSI je proto určen pro všechny, kteří nechtějí mít žádnou starost se zařízením a provozem kanceláří, mají nedostatek zasedacích místností nebo třeba potřebují kancelář jen na měsíc.

Chodit do práce vás musí bavit, a proto je důležité, kde trávíte skoro třetinu svého života. Pracovní prostředí zkrátka ovlivňuje spokojenost, produktivitu i zdraví zaměstnanců a hraje významnou roli při výběru pracovního místa. Naše FLEKSI prostory proto svým konceptem zcela navazují na DNA Brumlovky, tedy splňující ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, funkčnost, estetiku i celkový uživatelský komfort. Jsme nesmírně rádi, že díky těmto prostorám můžeme firmám i jednotlivcům pomáhat vytvářet příběhy jejich značek, být jim základnou pro jejich start i další růst. Těší nás také, že díky tomuto konceptu můžeme nyní jako pronajímatel reagovat i na potřeby krátkodobého a střednědobého pronájmu, navíc bezstarostnou formou pro naše stávající i budoucí nájemce lokality Brumlovka,“ raduje se z FLEKSI Eduard Forejt, ředitel rozvoje obchodu Passerinvest Group, a.s.

FLEKSI Beta je aktuálně nejnovějším přírůstkem tohoto atraktivního konceptu. Business centrum se nachází na 3 000 m2 v budově Beta v samém srdci Brumlovky a nabízí designové a velmi příjemné prostory vhodné pro každodenní práci, konference a týmové inspirativní workshopy a vzdělávání. Investorem a provozovatelem je skupina Passerinvest, za architektonickým řešením prostor stojí společnost Linstram.

FLEKSI Beta vytváří vysoce kvalitní pracovní prostředí, kde svým klientům zajišťujeme veškeré provozní záležitosti a umožňujeme jim tak se lépe soustředit na jejich vlastní byznys. Díky flexibilnímu přístupu dokážeme vyhovět nejen požadavkům na menší prostory s možností růstu dle potřeby, ale i umožnit volbu požadované délky spolupráce. Kanceláře jsou plně servisované, kompletně zařízené a klient tak nemusí investovat náklady na pořízení vlastního vybavení, ani čas spojený se zajišťováním služeb jako jsou vlastní recepce, úklid, internetové připojení, správa prostor či vyjednávání smluv na dodávku energií. Firma stejně jako jednotlivec tak mohou užívat prostory ve standardu velkých úspěšných firem, a ještě bez starostí,“ vysvětluje Ivona Hronová, General Manager FLEKSI.  

Zajímavostí FLEKSI Beta je prostorný plně ozvučený multifunkční sál s mediální stěnou a kaskádovitě řešeným sezením. Klienti si mohou zasedací místnosti jednoduše rezervovat prostřednictvím FLEKSI aplikace či klientského portálu. Firemní setkání, konference, semináře a mnoho dalších typů akcí FLEKSI uspořádá přímo na míru dle požadavků a přání klienta.

Klienti FLEKSI získávají značný benefit připojením se do početné komunity Brumlovky se jim tak otevírá celá škála služeb a možností využití volného času, které tato lokalita v Praze 4 nabízí.  

Těšíme se na Vás

Team FLEKSI 

www.fleksi.cz
zobrazit všechny aktuality