Talkshow ŽENA MATKA KARIÉRA - 20.11. v 18:00

Talkshow ŽENA MATKA KARIÉRA - 20.11. v 18:00

Srdečně Vás zveme na jedinečnou akci. Přijďte se ve středu 20. 11. pobavit, odpoočinout, motivovat, diskutovat a nebo jen tak vyslechnout talkshow se třemi ženami. Téma, jak už sám název akce napovídá, bude více než zajímavé... tedy skloubení pracovního a osobního života žen.

KDE: Restaurace Kobe (Vyskočilova 1481/4)

KDY: 20. 11., 18 - 20 hod.

Těšíme se na Vás, ať už dorazíte s dětmi, samostatně, s kamarádkou, kamarádem nebo s partnerkami či partnery.

Marketingový tým Passerinvest Group

-------------------------------------- PŘEDNÁŠEJÍ-----------------------------------------

Lucia

#CorporateGirl #LifeStyle #Art #Nutrition #ZivenaPraha #MarketingPropagaceManagement #Otcovska #Nizozemsko #Antiaging

Slovenka Lucia žije v Praze již desátým rokem. Zvědavost a hledání řešení ji baví nejvíc. Již téměř 15. rokem pracuje v oblasti marketingu. Kromě práce se věnuje projektům pro podporu umění Gallery van Middendorp, slovenské komunity v Praze pod hlavičkou neziskové organizace Živena Praha, a taky zdravému životnímu stylu s přesahem do antiaging technologií. Lucia je manželkou a matkou 1,5 roční dcerky. Jak se nevzdat svých aktivit a jak správně dělat kompromisy vám prozradí Lucia 20. 11. v talkshow v BB Centru. 

  

Zuzana

#Mama3dcer #Milovnikjidla #MasterChef #Lifestyle #CookingCourses #InstagramGirl #Multitasking #Zadnanudavkuchyni #Gastronomie

Zuzana původem ze Zlína miluje vaření. Experimentovat v kuchyni začala již ve svých 10 letech. Gastronomie a managment je její silná stránka. Dnes je manželkou a matkou třech krásných dcer. Zápal do vaření v ní stále přebývá/je. Minulý rok se účastnila soutěže Master Chef na Nově, kde překvapovala svojí precizností a kreativitou.  Její sny a cíle si můžete přijít poslechnout 20. 11. 2019. v talkshow v BB Centru.

 

Karolína

#Milovnikknih #Tarot #Salsa #Weekendtrips #Vyletnik #Praha #Alternativnirodicovstvi #Tvorivost #Dekorace

Pražačka Karol se ve světě knih pohybuje od svých 14 let. Mnozí by lidi podobného zaměření házeli do kategorie nudní, ale u Karol tomu tak není. Kromě hluboké znalosti v oboru knihkupectví se již přes 15 let věnuje tarotovým kartám, jejich významu a vykládání. Další její vášní je organizování různých zajímavých akcí a projektů v rámci knihkupectví, nebo právě tvůrčí workshopy propojené s tarotem nebo víkendové kurzy salsy. Nejen o jejích aktivitách, ale také o alternativním rodičovství víc pohovoří Karol v rámci talkshow 20. 11. 2019 v BB Centru.


zobrazit všechny akce